| DISPLAY SIZE INCH | 2.40 " |
| MEMORY CARD SLOT | Yes |
| REAR CAMERA | 0.30 MPx |
| DUAL SIM | Yes |
| FMRADIO | Yes |
| BATTERY CAPACITY | 1800 mAh |
| Brand | MYPHONE |
| MODEL: | HAMMER ROCK BLACK |
| CPU: | MediaTek 6261 |
| TYPE: | FEATURE PHONE |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.40 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 6.10 см |
| DISPLAY TYPE: | TFT |
| RESOLUTION: | 240X320 |
| PROCESSOR SPEED: | 530 MHz |
| INTERNAL MEMORY: | 32 MB |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| REAR CAMERA: | 0.30 MPx |
| AUTOFOCUS: | No |
| FLASH: | No |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| OS: | No |
| DUAL SIM: | Yes |
| SIM CARD TYPE: | STANDART |
| GPS: | No |
| A-GPS SUPPORT: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | No |
| NFC: | No |
| 3G: | No |
| 4G: | No |
| 5G: | No |
| FMRADIO: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | IP68 |
| WEIGHT: | 155 g |
| DIMENSION: | 137.8X62.8X18.8 MM |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| BATTERY CAPACITY: | 1800 mAh |
| FINGERPRINT: | No |
| INTERFACE: | Micro USB |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| OTHERS: | ВГРАДЕН LED ФЕНЕР |
| EAN | 5902983617747 |






















