| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 2.40 " |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА | 0.30 MPx |
| DUAL SIM | Да |
| FM РАДИО | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 1800 mAh |
| Марка | MYPHONE |
| МОДЕЛ: | HAMMER ROCK BLACK |
| ПРОЦЕСОР: | MediaTek 6261 |
| ТИП: | МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.40 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 6.10 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | TFT |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 240X320 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 530 MHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 32 MB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | 0.30 MPx |
| АВТО ФОКУС: | Не |
| СВЕТКАВИЦА: | Не |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | СТАНДАРТНА |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Не |
| NFC: | Не |
| 3G: | Не |
| 4G: | Не |
| 5G: | Не |
| FM РАДИО: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68 |
| ТЕГЛО: | 155 g |
| РАЗМЕР: | 137.8X62.8X18.8 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 1800 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | Micro USB |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | ВГРАДЕН LED ФЕНЕР |
| EAN | 5902983617747 |
























