| DISPLAY SIZE INCH | 2.40 " |
| MEMORY CARD SLOT | Yes |
| REAR CAMERA | 1.20 MPx |
| DUAL SIM | No |
| FMRADIO | No |
| BATTERY CAPACITY | 1500 mAh |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | KX-TU250EXB |
| CPU: | No |
| TYPE: | FEATURE PHONE |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.40 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 6.09 см |
| DISPLAY TYPE: | TFT |
| RESOLUTION: | 240x320 |
| INTERNAL MEMORY: | 128 MB |
| RAM: | 64 MB |
| REAR CAMERA: | 1.20 MPx |
| AUTOFOCUS: | No |
| FLASH: | No |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| OS: | No |
| DUAL SIM: | No |
| SIM CARD TYPE: | NANO |
| GPS: | No |
| A-GPS SUPPORT: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | No |
| NFC: | No |
| 3G: | Yes |
| 4G: | Yes |
| 5G: | No |
| GPRS: | Yes |
| MP3: | Yes |
| FMRADIO: | No |
| WEIGHT: | 106 g |
| DIMENSION: | 127Х52Х15 ММ |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| BATTERY CAPACITY: | 1500 mAh |
| FINGERPRINT: | No |
| INTERFACE: | USB TYPE-C |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| OTHERS: | SOS БУТОН, ФЕНЕРЧЕ |
| EAN | 5025232931149 |






















