| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 2.40 " |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА | 1.20 MPx |
| DUAL SIM | Не |
| FM РАДИО | Не |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 1500 mAh |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | KX-TU250EXB |
| ПРОЦЕСОР: | Не |
| ТИП: | МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.40 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 6.09 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | TFT |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 240x320 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 128 MB |
| RAM: | 64 MB |
| ЗАДНА КАМЕРА: | 1.20 MPx |
| АВТО ФОКУС: | Не |
| СВЕТКАВИЦА: | Не |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| DUAL SIM: | Не |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Не |
| NFC: | Не |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Не |
| GPRS: | Да |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| ТЕГЛО: | 106 g |
| РАЗМЕР: | 127Х52Х15 ММ |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 1500 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | SOS БУТОН, ФЕНЕРЧЕ |
| EAN | 5025232931149 |






















