| DISPLAY SIZE INCH | 2.40 " |
| MEMORY CARD SLOT | Yes |
| REAR CAMERA | 0.30 MPx |
| DUAL SIM | No |
| FMRADIO | No |
| BATTERY CAPACITY | 800 mAh |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | KX-TU400 GRAY |
| CPU: | No |
| TYPE: | FEATURE PHONE |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.40 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 6.10 см |
| DISPLAY TYPE: | TFT |
| RESOLUTION: | 320x240 |
| INTERNAL MEMORY: | No |
| RAM: | No |
| REAR CAMERA: | 0.30 MPx |
| AUTOFOCUS: | No |
| FLASH: | Yes |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| OS: | No |
| DUAL SIM: | No |
| SIM CARD TYPE: | STANDART |
| GPS: | No |
| A-GPS SUPPORT: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | No |
| NFC: | No |
| 3G: | No |
| 4G: | No |
| 5G: | No |
| GPRS: | Yes |
| FMRADIO: | No |
| WEIGHT: | 106 g |
| DIMENSION: | 103 X 53 X 20 MM |
| BATTERY TYPE: | LI-ION |
| BATTERY CAPACITY: | 800 mAh |
| FINGERPRINT: | No |
| INTERFACE: | MICRO USB |
| COLOUR: | GRAY |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| OTHERS: | СТОЙКА ЗА ЗАРЕЖДАНЕ,SOS БУТОН |
| EAN | 5025232935710 |































