| POWER | 150 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MESM731M |
| TYPE: | SLOW JUICERS |
| POWER: | 150 W |
| DISASSEMBLE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.000 kg |
| EAN | 4242002974187 |







i
"" Today

| POWER | 150 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MESM731M |
| TYPE: | SLOW JUICERS |
| POWER: | 150 W |
| DISASSEMBLE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.000 kg |
| EAN | 4242002974187 |