| МОЩНОСТ | 150 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MESM731M |
| ТИП: | БАВНООБОРОТНИ |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| РАЗГЛОБЯЕМ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.000 kg |
| EAN | 4242002974187 |







i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 150 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MESM731M |
| ТИП: | БАВНООБОРОТНИ |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| РАЗГЛОБЯЕМ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.000 kg |
| EAN | 4242002974187 |