| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 600 W |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-409 |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 600 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.400 kg |
| EAN | 5202561530100 |







i
"" Today
| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 600 W |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-409 |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 600 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.400 kg |
| EAN | 5202561530100 |
Total price:35.70 €/69.82 лв.