| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 600 W |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-409 |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 600 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.400 kg |
| EAN | 5202561530100 |







i
"" Днес
| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 600 W |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-409 |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 600 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.400 kg |
| EAN | 5202561530100 |
Общо цена:35.70 €/69.82 лв.