| POWER | 600 W |
| SPEED LEVELS | 2 |
| BODY MATERIAL | METAL |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | PRO COMPACT |
| TYPE: | JUICER |
| POWER: | 600 W |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.35 L |
| ANTI-DROP SYSTEM: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.000 kg |
| EAN | 8414234247315 |











