| POWER | 200 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | ZC600138 |
| TYPE: | SLOW JUICERS |
| POWER: | 200 W |
| EXTRALARGE FEEDING TUBE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3016661158353 |






| POWER | 200 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | ZC600138 |
| TYPE: | SLOW JUICERS |
| POWER: | 200 W |
| EXTRALARGE FEEDING TUBE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3016661158353 |