| МОЩНОСТ | 200 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | ZC600138 |
| ТИП: | БАВНООБОРОТНИ |
| МОЩНОСТ: | 200 W |
| ВЪЗМ. ЗА РАБОТА С ЦЕЛИ ПЛОДОВЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3016661158353 |






| МОЩНОСТ | 200 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | ZC600138 |
| ТИП: | БАВНООБОРОТНИ |
| МОЩНОСТ: | 200 W |
| ВЪЗМ. ЗА РАБОТА С ЦЕЛИ ПЛОДОВЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3016661158353 |