| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 40 W |
| JUICE JUG CAPACITY | 0.70 L |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | EX4934 |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 40 W |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.70 L |
| PULP REGULATOR: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.933 kg |
| EAN | 8422160046216 |










