| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 30 W |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXCJ30E GLASS |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 30 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.780 kg |
| EAN | 8432406240070 |








| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 30 W |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXCJ30E GLASS |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 30 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.780 kg |
| EAN | 8432406240070 |
Total price:0 €/0.00 лв.