| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BXCJ30E GLASS |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.780 kg |
| EAN | 8432406240070 |








| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BXCJ30E GLASS |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.780 kg |
| EAN | 8432406240070 |
Общо цена:0 €/0.00 лв.