| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 40 W |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BXCJ40E |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 40 W |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.060 kg |
| EAN | 8432406240117 |







i
"" Днес
| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 40 W |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BXCJ40E |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 40 W |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.060 kg |
| EAN | 8432406240117 |