| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 40 W |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXCJ40E |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 40 W |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.060 kg |
| EAN | 8432406240117 |







i
"" Today
| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 40 W |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXCJ40E |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 40 W |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.060 kg |
| EAN | 8432406240117 |