| TYPE | JUICER |
| POWER | 40 W |
| JUICE JUG CAPACITY | 1.00 L |
| NUMBER OF CONES | 2 |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | STAMINA |
| TYPE: | JUICER |
| POWER: | 40 W |
| JUICE JUG CAPACITY: | 1.00 L |
| NUMBER OF CONES: | 2 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.880 kg |
| EAN | 8422160061134 |









