| ТИП | СОКОИЗСТИСКВАЧКА |
| МОЩНОСТ | 40 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК | 1.00 L |
| БРОЙ КОНУСИ | 2 |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | STAMINA |
| ТИП: | СОКОИЗСТИСКВАЧКА |
| МОЩНОСТ: | 40 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 1.00 L |
| БРОЙ КОНУСИ: | 2 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.880 kg |
| EAN | 8422160061134 |









