| CHANNELS | 2 |
| TOTAL POWER | 80 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | JBL |
| MODEL: | BAR 20 |
| CHANNELS: | 2 |
| TOTAL POWER: | 80 W |
| SOUND SYSTEM: | DOLBY DIGITAL |
| BLUETOOTH: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281925313 |



i
"" Today

Подсилете усещането при гледане на любимият Ви филм, усетете емоцията на Вашия отбор или се отпуснете в комфорта на дома си с JBL BAR 2.0, осигуряващ невероятно аудио изживяване.
JBL Surround Sound мигновено вдъхва живот на филмите, спорта и музиката. Настройте до завладяващо звуково изживяване за Вашия телевизор, без допълнителни кабели или високоговорители.


Приложението Bose Music Ви позволява да задавате предпочитания и да управлявате групирани продукти на Bose, заедно с лесен достъп до цялата музиката, с която разполагате.
| CHANNELS | 2 |
| TOTAL POWER | 80 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | JBL |
| MODEL: | BAR 20 |
| CHANNELS: | 2 |
| TOTAL POWER: | 80 W |
| SOUND SYSTEM: | DOLBY DIGITAL |
| BLUETOOTH: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281925313 |