| TOTAL POWER | 200 W |
| WI-FI | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | SA-SW3 |
| TOTAL POWER: | 200 W |
| WI-FI: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736109964 |






| TOTAL POWER | 200 W |
| WI-FI | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | SA-SW3 |
| TOTAL POWER: | 200 W |
| WI-FI: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736109964 |