| CHANNELS | 2 |
| TOTAL POWER | 100 W |
| WI-FI | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | SA-RS3S |
| CHANNELS: | 2 |
| TOTAL POWER: | 100 W |
| WI-FI: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736109827 |



i
"" Today
| CHANNELS | 2 |
| TOTAL POWER | 100 W |
| WI-FI | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | SA-RS3S |
| CHANNELS: | 2 |
| TOTAL POWER: | 100 W |
| WI-FI: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736109827 |