| MATERIAL | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH | 700.00 мм |
| HEIGHT | 1500.00 мм |
| DEPTH-MM | 300.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 5 |
| PAYLOAD | 150.00 kg |
| Brand | KTN |
| MODEL: | VOSC-030E 150x70x30 СМ. |
| MATERIAL: | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH: | 700.00 мм |
| HEIGHT: | 1500.00 мм |
| DEPTH-MM: | 300.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES: | 5 |
| PAYLOAD: | 150.00 kg |





