| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ+MDF |
| ШИРИНА | 700.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 300.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 150.00 kg |
| Марка | KTN |
| МОДЕЛ: | VOSC-030E 150x70x30 СМ. |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ+MDF |
| ШИРИНА: | 700.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 300.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ: | 150.00 kg |





