| MATERIAL | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH | 1000.00 мм |
| HEIGHT | 1800.00 мм |
| DEPTH-MM | 600.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 5 |
| PAYLOAD | 175.00 kg |
| Brand | KTN |
| MODEL: | VOSC-030H 180x100x60 СМ. |
| MATERIAL: | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH: | 1000.00 мм |
| HEIGHT: | 1800.00 мм |
| DEPTH-MM: | 600.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES: | 5 |
| PAYLOAD: | 175.00 kg |





