| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ+MDF |
| ШИРИНА | 1000.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1800.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 600.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 175.00 kg |
| Марка | KTN |
| МОДЕЛ: | VOSC-030H 180x100x60 СМ. |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ+MDF |
| ШИРИНА: | 1000.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1800.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 600.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ: | 175.00 kg |





