| MATERIAL | МЕТАЛ |
| WIDTH | 900.00 мм |
| HEIGHT | 1960.00 мм |
| DEPTH-MM | 400.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 5 |
| PAYLOAD | 85.00 kg |
| Brand | STELT |
| MODEL: | 196Х90Х40 СМ. |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| WIDTH: | 900.00 мм |
| HEIGHT: | 1960.00 мм |
| DEPTH-MM: | 400.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES: | 5 |
| PAYLOAD: | 85.00 kg |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| EAN | 3800109300714 |


