| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ШИРИНА | 900.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1960.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 400.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 85.00 kg |
| Марка | STELT |
| МОДЕЛ: | 196Х90Х40 СМ. |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ШИРИНА: | 900.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1960.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 400.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ: | 85.00 kg |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| EAN | 3800109300714 |


