| MATERIAL | МЕТАЛ |
| WIDTH | 1000.00 мм |
| HEIGHT | 1870.00 мм |
| DEPTH-MM | 400.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 5 |
| PAYLOAD | 80.00 kg |
| Brand | GRIMA |
| MODEL: | 187X100X40 СМ. ЧЕРВЕН |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| WIDTH: | 1000.00 мм |
| HEIGHT: | 1870.00 мм |
| DEPTH-MM: | 400.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES: | 5 |
| PAYLOAD: | 80.00 kg |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СГЛОБЯВАНЕ С БОЛТОВЕ |
| EAN | 8022388000047 |




