| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ШИРИНА | 1000.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1870.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 400.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 80.00 kg |
| Марка | GRIMA |
| МОДЕЛ: | 187X100X40 СМ. ЧЕРВЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ШИРИНА: | 1000.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1870.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 400.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ: | 80.00 kg |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СГЛОБЯВАНЕ С БОЛТОВЕ |
| EAN | 8022388000047 |




