| MATERIAL | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH | 750.00 мм |
| HEIGHT | 1800.00 мм |
| DEPTH-MM | 350.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 5 |
| PAYLOAD | 275.00 kg |
| Brand | KOVONA |
| MODEL: | FUTUR 180Х75Х35 СМ. |
| MATERIAL: | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH: | 750.00 мм |
| HEIGHT: | 1800.00 мм |
| DEPTH-MM: | 350.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES: | 5 |
| PAYLOAD: | 275.00 kg |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СГЛОБЯВАНЕ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8595145608379 |





