| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ+MDF |
| ШИРИНА | 750.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1800.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 350.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 275.00 kg |
| Марка | KOVONA |
| МОДЕЛ: | FUTUR 180Х75Х35 СМ. |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ+MDF |
| ШИРИНА: | 750.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1800.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 350.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ: | 275.00 kg |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СГЛОБЯВАНЕ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8595145608379 |





