| MATERIAL | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH | 900.00 мм |
| HEIGHT | 2130.00 мм |
| DEPTH-MM | 600.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 6 |
| PAYLOAD | 275.00 kg |
| Brand | KOVONA |
| MODEL: | FUTUR 213Х90Х60 СМ. |
| MATERIAL: | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH: | 900.00 мм |
| HEIGHT: | 2130.00 мм |
| DEPTH-MM: | 600.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES: | 6 |
| PAYLOAD: | 275.00 kg |
| COLOUR: | СИН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СГЛОБЯВАНЕ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8595145608393 |




