| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ+MDF |
| ШИРИНА | 900.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2130.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 600.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 6 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 275.00 kg |
| Марка | KOVONA |
| МОДЕЛ: | FUTUR 213Х90Х60 СМ. |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ+MDF |
| ШИРИНА: | 900.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 2130.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 600.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 6 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ: | 275.00 kg |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СГЛОБЯВАНЕ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8595145608393 |




