| MATERIAL | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH | 2000.00 мм |
| HEIGHT | 1770.00 мм |
| DEPTH-MM | 450.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 4 |
| PAYLOAD | 500.00 kg |
| Brand | KOVONA |
| MODEL: | HEAVY RACK 177Х200Х45 СМ. |
| MATERIAL: | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH: | 2000.00 мм |
| HEIGHT: | 1770.00 мм |
| DEPTH-MM: | 450.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES: | 4 |
| PAYLOAD: | 500.00 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СГЛОБЯВАНЕ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8595145604869 |




