| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ+MDF |
| ШИРИНА | 2000.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1770.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 450.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 4 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 500.00 kg |
| Марка | KOVONA |
| МОДЕЛ: | HEAVY RACK 177Х200Х45 СМ. |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ+MDF |
| ШИРИНА: | 2000.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1770.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 450.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 4 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ: | 500.00 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СГЛОБЯВАНЕ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8595145604869 |




