| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 9.00 L |
| CONDENSATION INSULATION | Yes |
| PAYLOAD | 400.00 kg |
| LENGTH | 125.00 мм |
| WIDTH | 532.00 мм |
| HEIGHT | 1135.00 мм |
| Brand | GROHE |
| MODEL: | 39418000 |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM: | DOUBLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST: | 9.00 L |
| CONDENSATION INSULATION: | Yes |
| PAYLOAD: | 400.00 kg |
| LENGTH: | 125.00 мм |
| WIDTH: | 532.00 мм |
| HEIGHT: | 1135.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ RIMLESS |
| WARRANTY STRUCTURE: | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 4005176390555 |




