| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 9.00 L |
| ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ | Да |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 400.00 kg |
| ДЪЛЖИНА | 125.00 мм |
| ШИРИНА | 532.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1135.00 мм |
| Марка | GROHE |
| МОДЕЛ: | 39418000 |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО: | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО: | 9.00 L |
| ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ: | Да |
| ТОВАРОНОСИМОСТ: | 400.00 kg |
| ДЪЛЖИНА: | 125.00 мм |
| ШИРИНА: | 532.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1135.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ RIMLESS |
| ГАРАНЦИЯ СТРУКТУРА: | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 4005176390555 |




