| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 6.00 L |
| CONDENSATION INSULATION | Yes |
| PAYLOAD | 400.00 kg |
| LENGTH | 520.00 мм |
| WIDTH | 454.00 мм |
| HEIGHT | 1114.00 мм |
| Brand | ROCA |
| MODEL: | HEBE |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM: | DOUBLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST: | 6.00 L |
| CONDENSATION INSULATION: | Yes |
| PAYLOAD: | 400.00 kg |
| LENGTH: | 520.00 мм |
| WIDTH: | 454.00 мм |
| HEIGHT: | 1114.00 мм |
| WARRANTY SANITARY: | 120 МЕСЕЦА |










