| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 6.00 L |
| CONDENSATION INSULATION | Yes |
| PAYLOAD | 400.00 kg |
| LENGTH | 500.00 мм |
| WIDTH | 180.00 мм |
| HEIGHT | 1150.00 мм |
| Brand | IDEALSTANDARD |
| MODEL: | PROSYS 120M |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM: | DOUBLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST: | 6.00 L |
| CONDENSATION INSULATION: | Yes |
| PAYLOAD: | 400.00 kg |
| LENGTH: | 500.00 мм |
| WIDTH: | 180.00 мм |
| HEIGHT: | 1150.00 мм |
| WARRANTY SANITARY: | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 3391500581609 |





