| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 6.00 L |
| ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ | Да |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 400.00 kg |
| ДЪЛЖИНА | 500.00 мм |
| ШИРИНА | 180.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1150.00 мм |
| Марка | IDEALSTANDARD |
| МОДЕЛ: | PROSYS 120M |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО: | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО: | 6.00 L |
| ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ: | Да |
| ТОВАРОНОСИМОСТ: | 400.00 kg |
| ДЪЛЖИНА: | 500.00 мм |
| ШИРИНА: | 180.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1150.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 3391500581609 |





