| SPEED | до 10/100 MBPS |
| Brand | CUDY |
| MODEL: | FS1006P 6 PORTS 60 W PoE |
| SPEED: | до 10/100 MBPS |
| NUMBEROFPORTS: | 6 БР |
| MAC ADDRESS: | 2K |
| TYPE: | PoE+ SWITCH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6971690790264 |






i
"" in 4 days
| SPEED | до 10/100 MBPS |
| Brand | CUDY |
| MODEL: | FS1006P 6 PORTS 60 W PoE |
| SPEED: | до 10/100 MBPS |
| NUMBEROFPORTS: | 6 БР |
| MAC ADDRESS: | 2K |
| TYPE: | PoE+ SWITCH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6971690790264 |