| СКОРОСТ | до 10/100 MBPS |
| Марка | CUDY |
| МОДЕЛ: | FS1006P 6 PORTS 60 W PoE |
| СКОРОСТ: | до 10/100 MBPS |
| БРОЙ ПОРТОВЕ: | 6 БР |
| МАС АДРЕС: | 2K |
| ТИП: | PoE+ SWITCH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6971690790264 |






i
"" до 4 дни
| СКОРОСТ | до 10/100 MBPS |
| Марка | CUDY |
| МОДЕЛ: | FS1006P 6 PORTS 60 W PoE |
| СКОРОСТ: | до 10/100 MBPS |
| БРОЙ ПОРТОВЕ: | 6 БР |
| МАС АДРЕС: | 2K |
| ТИП: | PoE+ SWITCH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6971690790264 |