| SPEED | до 10/1000 MBPS |
| Brand | CUDY |
| MODEL: | GS105P 5 PORTS 30W PoE GIGABIT |
| SPEED: | до 10/1000 MBPS |
| NUMBEROFPORTS: | 5 БР |
| MAC ADDRESS: | 2K |
| TYPE: | PoE+ SWITCH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6971690794507 |



i
"" in 4 days
| SPEED | до 10/1000 MBPS |
| Brand | CUDY |
| MODEL: | GS105P 5 PORTS 30W PoE GIGABIT |
| SPEED: | до 10/1000 MBPS |
| NUMBEROFPORTS: | 5 БР |
| MAC ADDRESS: | 2K |
| TYPE: | PoE+ SWITCH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6971690794507 |
Total price:131.00 €/256.21 лв.