| СКОРОСТ | до 10/1000 MBPS |
| Марка | CUDY |
| МОДЕЛ: | GS105P 5 PORTS 30W PoE GIGABIT |
| СКОРОСТ: | до 10/1000 MBPS |
| БРОЙ ПОРТОВЕ: | 5 БР |
| МАС АДРЕС: | 2K |
| ТИП: | PoE+ SWITCH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6971690794507 |



i
"" до 4 дни
| СКОРОСТ | до 10/1000 MBPS |
| Марка | CUDY |
| МОДЕЛ: | GS105P 5 PORTS 30W PoE GIGABIT |
| СКОРОСТ: | до 10/1000 MBPS |
| БРОЙ ПОРТОВЕ: | 5 БР |
| МАС АДРЕС: | 2K |
| ТИП: | PoE+ SWITCH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6971690794507 |
Общо цена:131.00 €/256.21 лв.