| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 9.0 kg |
| DEPTH | 67.2 см |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | B5T 49243 W |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 9.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 64.0 dB |
| FILTER INDICATOR: | Yes |
| WATER TANK INDICATOR: | Yes |
| STEAM PROGRAM: | Yes |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| JEANSPROGRAM: | Yes |
| ANTI-CREASE OPTION: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 84.60 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 67.2 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | B |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 92 kWh |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:10 |
| EAN | 8690842771811 |



















