| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 7.0 kg |
| DEPTH | 54.5 см |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | BM3T 37239 WBB |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 7.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 64.0 dB |
| STEAM PROGRAM: | Yes |
| DELICATES PROGRAM: | Yes |
| SHIET PROGRAM: | Yes |
| JEANSPROGRAM: | Yes |
| HEIGHT: | 84.60 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 54.5 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| CLOTHES FRESHENING TECHNOLOGY: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | B |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 109 kWh |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 2:54 |
| EAN | 8690842696527 |






















