| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 7.0 kg |
| DEPTH | 54.5 см |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | BMTD 37146 W |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 7.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 64.0 dB |
| FILTER INDICATOR: | Yes |
| WATER TANK INDICATOR: | Yes |
| DELICATES PROGRAM: | Yes |
| SHIET PROGRAM: | Yes |
| JEANSPROGRAM: | Yes |
| ANTI-CREASE OPTION: | Yes |
| INNER LIGHTENING: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 54.5 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| CLOTHES FRESHENING TECHNOLOGY: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | D |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 133 kWh |
| EAN | 8690842662287 |


















