| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 7.0 kg |
| DEPTH | 51.0 см |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | D2HNE7E |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 7.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 64.0 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | C |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| EAN | 3838782952647 |


























