| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 7.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 51.0 см |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | D2HNE7E |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 7.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 64.0 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| ИНОКСОВ БАРАБАН: | Да |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | C |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| EAN | 3838782952647 |


























